Güven Motor Yenileme'ye Hoşgeldiniz...

1972 Yılında Ankara’da kurulan Güven Motor Yenileme 1981 yılında Muğla’ya taşınarak Muğla ilinin ilk motor yenileme firması olmuştur.400 m2 kapalı,350 metrekare açık alanda 12 personeli 3 servis aracı ile hizmet vermekte olan firmamız ayrıca TSE ve ISO 9001:2008 güvencesi taşımaktadır.

Yeni nesil motorların revizyonu için 2006 yılında çalışma sistemini yenileyen Güven Motor, bugün Muğla ve çevresinde motor yenileme sektörünün liderliğini yapmaktadır. Muğla ve tüm çevre ilçelerine 3 servis aracıyla hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’de çok az sayıda bulunan Serdi 100 kapak revizyon ve Mitutoya SJ-201 pürüzlülük ölçüm cihazı gibi ileri teknoloji ekipmanlar ile çalışan firma aynı zamanda K-Line sistemini Muğla ve bölgesinde uygulayan tek işletmedir. Güven Motor’da her türlü marine, jeneratör, iş makinesi ve araç motoru garantili olarak yenilenmektedir.

Firmanın hizmetleri arasında; krank taşlama, yüzey taşlama, satıh taşlama, rektifiye, honlama, torna/pres, krank doğrultma, çatlak kontrol, döküm dikiş, kapak revizyon, kol barası, ana yatak barası, yüzey pürüzlülük ölçümü, bronz gömlek, sevkıyat ve yıkama ayrıca Endoskopi ile motor kontrolü yapılmaktadır.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?